.

Відділення

МЕДСЕСТРИНСТВО
(Сестринська справа)

Кваліфікація «Сестра медична» – здійснює професійну діяльність під керівництвом лікаря. Медична сестра організовує та здійснює догляд за хворими в лікувально-профілактичних установах та домашніх умовах, виконує призначення лікаря, спостерігає й повідомляє лікаря про стан хворого та його індивідуальні реакції на ту чи іншу медичну процедуру. Володіє прийомами реанімації, вміє надати допомогу при травматичному пошкодженні, кровотечі, колапсі, отруєнні, механічній асфіксії, анафілактичному шоці, опіках, відмороженні, алергічних станах.
Форма навчання денна.

СТОМАТОЛОГІЯ
(Стоматологія ортопедична)

Кваліфікація «Зубний технік» – професійна діяльність в зуботехнічних лабораторіях стоматологічних установ усіх галузей на посаді зубний технік для виготовлення знімних, незнімних, бюгельних, щелепно-лицевих, металокерамічних протезів та ортодонтичних конструкцій. Проводить термічну обробку сплавів та штампування коронок. Розробляє постановку штучних зубів.
Форма навчання денна.

МЕДСЕСТРИНСТВО
(Акушерська справа)

Кваліфікація «Акушерка» – здійснює лікувально-діагностичну допомогу вагітним, породіллям, гінекологічним хворим за призначенням лікаря чи разом із ним у відділенні, на прийомі у жіночій консультації, вдома; здійснює первинну обробку та при необхідності первинну реанімацію немовляти; надає невідкладну допомогу при гострих захворюваннях і нещасних випадках відповідно до профілю діяльності з наступним викликом лікаря чи направленням пацієнта до лікувально-профілактичної установи;
Форма навчання денна.

Грибовський М.Й. – директор Ужгородської філії  ВПНЗ “Львівський медичний фаховий коледж “Медик”

[huge_it_videogallery id=”2″]